Privat mia brno devky praha

privat mia brno devky praha

Mužu být tvojí milenkou či děvkou a nebo perverzní dámou Jsem mazlivá brunetka Klárka. Hledáš-li příjemné odreagování u mě, zavolej mi. Najdeš mě v centru Brna. Jsem velmi něžná a Pojď mi ho strčit až do krku. Miluji, když cítím, jak ti tvrdne a chceš ho Vášnivá Monika se zálibou v análním sexu Přijď si ke mně všední den oživit něčím nevšedním, vzrušujícím, co Nová vášnivá a náruživá sexy slečna Nela 18let tě zve do luxusního privátku v Brně..

Štíhlá atraktivní černovláska Tě s úsměvem přivítá v diskrétním privátku. Zavolej mi a půjdeme si spolu hrát. Protože mám kromě jiného slabost pro Moravu, tak sem dávám první povídání ke slečně v Brněě. Je to cca 15 minut od centra Brna. Slečna Sofie mimochodem byla chvíli i v Praze 3, ale bohužel najednou zase zmizela. Takže když jsem měl cestu do Brna, nedalo mi to ji vyzkoušet.

Věk opravdu bude kolem 30 let. Tělíčko je pevné, má trochu Východní přízvuk. Přivítání bylo milé i s malou pusinkou a pohlazením. OB byl zajímavý, samotný sex byl hoodně divoký a výživný. V pokoji bylo obrovské zrcadlo přes celou stěnu za postelí..

Když jsem odcházel mihla se tam zajímavá černovláska. Za mě určitě doporučení. Tak přidávám jednu brněnskou. Už je to pár týdnů co jsem za ní byl, ale pořád aktuální. Je to neřízená střela. Myslím že se snaží maximálně vyhovět ve všem. Po příchodu sprcha, koupelna velká, ale to jistě na tomto profláknutém privátu každý zná.

Alex přišla v hezkém prádle a hned se měla k mazlení. Myslím že tu vyrostla. Za hodinku jsme v poho dali dvě čísla. Pokec v pohodě, i jsme se nasmáli. Jak jsem říkal Alex se snaží ve všem vyhovět a tak když jsem jí svěřil své přání vidět lesbi show, hned mi nabídla sebe a Leu.

Bohužel v den D Lea nedorazila a tak mi nabídla jako náhradu Lucku. Kývl jsem na to a vyrazil směr Jakubské nám. Lucka sice nebyla úplně můj šálek kávy, ale budíš. Zprvu se holky jen tak oťukávali a pak se malinko rozvášnily. Akční však byla více méně hlavně Alex. Už přítomnost dvou dívek, vzájemné dotyky a tak ve finále způsobily že jsem odcházel spokojen.

Dokonce se mě Alex před odchodem přišla zeptat do sprchy jestli vše v pořádku. Naposledy upravil a vulcan dne 29 čer Rád bych napsal něco pozitivního, co se týče doporučení v Brně, ale u privátů je to dost obtížné, díky určité oligarchizaci provátů, řečeno kulantně.

Dále pak Luxury na Skácelové - totéž.. Privát Splněné sny aka Marilyn v Juliánově - cena Simona - Privát Carmen - Nevím jak dlouho tento privát funguje, ale to co jsem tam zažil bylo neskutečné. Bývalý pension na ulici Tuřanka. Parkování dobré, žádný velký pohyb lidí. Když jsem dorazil před dům, volám že jsem venku. Otevírá mi bordel mama. To je pro mě teda první nezvyk.

Odvádí mě nahoru a mám prý počkat na slečnu, že si pro mě příjde. To taky není úplně fajn. Celkem sem se těšil, dle fotek Simona pěkná, mladá a dělá anál. Ovšem když se otevřely dveře a hluboký hlas mě vyzval ke vstupu, bylo mi jasný že to nebude dobrý. Holka absolutně nekomunikativní, beru teda jen půl hodky bez příplatků.

Sám se hlásím ke sprše, protože z ní nešlo fakt ani slovo. Takže po mě jde Simona a přichází už v ručníku. Odkládá ho a sedá si ke mě na postel. Ani jeden pohled do očí, ani dotek nic. Tak se ptám jestli je všechno v poho? Nebo jestli se jí nechce že půjdu. Že né, že je jen trochu mimo po ránu ve 12dopoledne. Vsadil bych všechno že ta holka byla něčim oblblá. Musel jsem jí pořad říkat co má dělat. Nasaď gumu, pojď kouřit atd No po 15ti minutách jsem to vzdal, oblékl se a vypadl.

Něco tak strašného jsem fakt dlouho nezažil. Recenze Brno a okolí Asiatka LIN Brno www. A protože jsem jel docela vyjímečně východně od Prahy, zvolil jsem Asiatku Lin. Privát je na konci Králova Pole v suterénu a Lin tam nebude sama. Už při příchodu jsem potkal nějakého kolegu, který mě oslovil dotazem, zda nevím, kde je dům Dalimilova Věděl jsem, stáli jsem před ním.

Dotyčný pochopil a přešel telefonovat na druhý chodník, ale stejně se mně nevyhnul, za necelou hodinku jsme se potkali před sprchou. Ovšem také je možné, že nás Lin obsloužila oba. Objednání proběhlo telefonicky bez problémů den předem. Čeština Lin je na základní domluvu dostatečná a ještě mně sama poslala SMSku, abych přišel. Nejsem zběhlý norník, ale překvapila mě dotazem, zda se chci před akcí osprchovat.

To jsem dosud bral jako samozřejmost. Lin začala masáží nohou, pak rukou, hlavu, záda. Na chvíli jsem si myslel, že jsem se splet a opravdu vlezl do nějakého masážního studia. Masírovala mě střídavě jednou a oběma rukama. Pokud používala jednu ruku, druhou telefonovala. Občas telefonovala s telefonem přitisknutým ramenem a telefony střídala 2. Výjimečně mluvila i do obou najednou. Za chvilku se omluvila, že musí na 5 - 10 minut odběhnout, ale že mně to vynahradí.

Nemít zaplaceno, dám otočku. Kundičku si polaskat nechala, ale lízání zakázáno. Po masáži už přišla klasika. Kouřila OB v ceně!

. Privát Mia určitě znají Brňácíí, leč o Pražácích nic nevím. Rád bych napsal něco pozitivního, co se týče doporučení v Brně, ale u privátů je to dost obtížné, díky určité oligarchizaci provátů, řečeno kulantně. Zprvu se holky jen tak oťukávali a pak se malinko rozvášnily. Občas telefonovala s telefonem přitisknutým ramenem a telefony střídala 2. Pokec v pohodě, i jsme se nasmáli.

MRDACKA MLADE AMATERKY

CHLUPATA VAGINA AGAMA SEZNAMKA

Sexprivat sex zákulisí

V čas jsem na místě, puštěn dovnitř. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone. Pro topování zařazení na první pozici ve výpise podniku číslo pošlete SMS ve tvaru:. Témata bez odpovědí Aktivní témata Hledat. Lucka sice nebyla úplně můj šálek kávy, ale budíš. Topování pomocí premium SMS. Věk opravdu bude kolem 30 let.